Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Gazetka internetowa "Rudy"

Artykuły

Bezpieczne ferie

Przejdź do - Bezpieczne ferie
8 lutego 2024

Mistrzostwa miasta Kalisza w piłce siatkowej chłopców

Przejdź do - Mistrzostwa miasta Kalisza w piłce siatkowej chłopców

Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa miasta Kalisza w piłce siatkowej chłopców w Technikum św. Józefa przy ul. Złotej. Nasi chłopcy wygrali 2:0 z Ekonomikiem, przegrali 0:2 z Technikum św. Józefa i przegrali w decydującym meczu o wejście do Finału z II LO 2:1 w teabreku 15:13. Zajęli III miejsce w grupie.  Uczniowie ZSG-H bardzo dzielnie walczyli i należy im się  pochwała za sportowe zaangażowanie, ponieważ byli najmłodszym zespołem startującym w zawodach. Opiekun  drużyny Anna Duma-Lalek

8 lutego 2024

Jak być aktywnym na rynku pracy?

07. lutego uczniowie klas 5-tych Technikum uczestniczyli w kolejnym z cyklu spotkań z doradztwa zawodowego pt.: "Jak być aktywnym na rynku pracy?". Spotkanie miało charakter warsztatów, które, jak poprzednio w przypadku uczniów Szkoły Branżowej, prowadziły specjalistki z kaliskiego Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego. Opiekunki: Agnieszka Dumańska i Ewelina Pawińska.

7 lutego 2024

 Młodzieżowe Misje Gospodarcze

Przejdź do -  Młodzieżowe Misje Gospodarcze

 

Uczniowie biorący udział w Młodzieżowych Misjach Gospodarczych: Julia Rubas, Magdalena Białek i Kuba Studziański z klasy 3 ku/k, pod opieką p.Agnieszki Dumańskiej, uczestniczyli w kolejnym spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu. Tym razem zostali zaproszeni do Opatówka, przez firmę "Colian Logistic". Nasza młodzież została bardzo gościnnie przyjęta przez gospodarzy. Pracownicy firmy pokazali im, w jaki sposób przedsiębiorstwo funkcjonuje "od kuchni". W programie były także warsztaty z doradztwa zawodowego, prowadzone przy współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

5 lutego 2024

Konkurs z cyklu stół pięknie nakryty 

Przejdź do - Konkurs z cyklu stół pięknie nakryty 

 

Dnia 07.02.2024 r. reprezentantki naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie z cyklu "Stół pięknie nakryty", którego organizatorem jest ZSP nr 1 w Jarocinie. Tegorocznej edycji przyświecało hasło "Bal sportowca". Jury oceniając prace uczestników konkursu brało pod uwagę: pomysłowość, estetykę oraz pracochłonność elementu dekoracyjnego stołu, dobór zastawy stołowej do planowanego menu, dobór bielizny stołowej, zgodność z tematyką oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Julia Dymarczyk z klasy I Tt/k wywalczyła pierwsze miejsce, natomiast Gabriela Ankiel z klasy I Tż/o trzecie miejsce. Uczennice do konkursu przygotowały: Pani  Anna Kujawa i Pani Agnieszka Kocińska

Serdecznie gratulujemy!!!

 

7 lutego 2024

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-08
Data publikacji:2015-10-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:101772