Harmonogram konsultacji

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

HARMONOGRAM   DOSTĘPNOŚCI

 

HARMONOGRAM   DOSTĘPNOŚCI

DLA  UCZNIÓW  I  RODZICÓW

W  ROKU  

 

SZKOLNYM

2023/2024

(obowiązuje od 22.01.2024r.)

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

(od – do)

1.         

Arakelyan Sona

środa

7.00-8.00

2.     

Bąkowski Włodzimierz

czwartek

15.40-16.40

3.     

Brzezińska-Wdowczyk Karolina

środa

15.40-16.40

4.     

Cichy Henryka

czwartek

15.40-16.40

5.     

Duma-Lalek Anna

poniedziałek

15.40-16.40

6.     

Dumańska Agnieszka

środa

15.40-16.40

 

7.     

Fechner-Urbaniak Mirosława

                     piątek

15.40-16.40

8.     

Feder Romualda

czwartek

15.40-16.40

9.     

Furche Anna

poniedziałek

        czwartek

 

7.30-8.00

7.30-8.00

10.  

Gorzelańczyk Eryk

poniedziałek

15.40-16.40

11.  

Gulasaryan Elina

czwartek

15.40-16.40

12.  

Irzykowska Beata

środa

poniedziałek

7.30-8.00

13.10-13.40

13.  

Janik Magdalena

poniedziałek

15.40-16.40

14.  

Kalinowska Maria

środa

15.40-16.40

15.  

Kasprzak Martyna

czwartek                    czwartek

7.00-8.00

16.  

Kąkol Sebastian

poniedziałek

          wtorek

 

7.30-8.00

14.50-15.20

17.  

Kęszka Weronika

wtorek

15.40-16.40

18.  

Kocińska Agnieszka

czwartek 

                     piątek

7.30-8.00

7.30-8.00

19.  

Kościuszko Karolina

poniedziałek                 p

7.00-8.00

20.  

Kowalska Jolanta

poniedziałek

wtorek

7.30-8.00

7.30-8.00

21.  

Kraszkiewicz Michalina

czwartek

15.00-16.00

22.  

Krawiec Kamila

środa

                     piątek

14.50-15.20

14.00-14.30

23.  

Kujawa Anna

środa

czwartek

14.50-15.20

7.30-8.00

24.  

Kwaśniak-Nowak Milena

                    piątek

15.40-16.40

25.  

Lis Teresa

poniedziałek

         wtorek

 

7.30-8.00

7.30-8.00

26.  

Lissy Dorota

            środa

                     piątek

14.50-15.20

14.50-15.20

27.  

Marchwicka Aneta

         wtorek

        czwartek

 

7.30-8.00

17.20-17.50

28.  

Matuszczak Violeta

poniedziałek

        czwartek

14.50-15.20

14.50-15.20

29.  

Mierkiewicz Magdalena

poniedziałek

7.30-8.00

15.45-16.15

30.  

Mirecka Mirosława

wtorek

15.40-16.40

31.  

Morawska Agnieszka

poniedziałek

15.40-16.40

32.  

Murawska Ewelina

       czwartek

15.00-16.00

33.  

Nowak Jacek

wtorek

14.50-15.50

34.  

Olczak Jolanta

czwartek

7.30-8.00

14.00-14.30

35.  

Pakuła Karolina

środa

14.55-15.55

36.  

Pawińska Ewelina

czwartek

15.40-16.40

37.  

Pawlaczyk Natalia

poniedziałek

15.40-16.40

38.  

Perskawiec  Piotr

poniedziałek

15.40-16.40

39.  

Pertkiewicz Dariusz

poniedziałek

                     piątek

13.15-13.45

14.00-14.30

40.  

Piwońska Anna

         wtorek

7.00-8.00

41.  

Piwowarczyk-Szafirowicz  Małgorzata

środa

czwartek

15.40-16.10

14.50-15.20

42.  

Plota Katarzyna

czwartek

wtorek

 

16.30-17.00

7.30-8.00

43.  

Prześniak Krystian

środa

7.00-8.00

44.  

Raszewska Aneta

                     piątek

                    piątek

7.30-8.00

14.50-15.20

45.  

Rosiewicz Maciej

poniedziałek

7.00-8.00

46.  

Rosiewicz Monika

wtorek

                     piątek

14.50-15.20

14.00-14.30

47.  

Rubińska Monika

czwartek

14.50-15.50

48.  

Sagalara Izabela

czwartek

15.40-16.40

49.  

Sobczak Agnieszka

wtorek

15.40-16.40

50.  

Sowa Natalia

środa

8.30-8.45

12.10-12.25

51.  

Suchorski Krzysztof

wtorek

14.50-15.50

52.  

Szaleniec-Plichta Dorota

poniedziałek

14.50-15.50

53.  

Tomiec Mateusz

środa

czwartek

14.50-15.20

8.15-8.45

54.  

Trzęsowska Joanna

poniedziałek

15.40-16.40

55.  

Wawrzyńczak Ewa

poniedziałek

15.40-16.40

56.  

Wiśniewska Magdalena

wtorek

15.40-16.40

57.  

Wojtulewicz Jacek

wtorek

15.40-16.40

 

 

 

 

 

 

 



Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-09-19
Data publikacji:2022-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3392